Posjet nizozemskih studenata Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu

26. travnja i 2. svibnja 2022. godine Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet posjetile su dvije grupe stranih studenata iz Nizozemske: 25 studenata s University of Leiden te 50 studenata s Radboud University Nijmegen, s kojim imamo i aktivnu suradnju u okviru Erasmus programa.

Strani studenti članovi su studentskih organizacija koje svake godine, u okviru svojih studentskih aktivnosti, sami organiziraju studijski posjet nekoj drugoj zemlji: posjet fakultetima, institucijama i udrugama te se tako upoznaju s njihovim aktivnostima. Studentima je održana kratka prezentacija Fakulteta i međunarodnih aktivnosti Fakulteta, a posebno su ih zanimala iskustva naših studenata te je organiziran i razgovor s predstavnicima Studentskog zbora ERF-a i studentskih udruga.