Obrana doktorskog rada

Javna obrana doktorskog rada pristupnice Ana-Marije Bohaček 29. veljače 2024.
Javna obrana doktorskog rada pristupnice  Ana-Marije Bohaček, univ. spec. rehab. educ. pod naslovom  "Utjecaj djetetu usmjerenih ponašanja na uspješnost oponašanja u hodančadi"   održat će se  u četvrtak, 29. veljače 2024. godine  s početkom u  9:00 sati  na Sveučilištu u Zagrebu  Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu  u dvorani P10 . Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta na elektronskoj sjednici održanoj 14. veljače 2024. godine donijelo Odluku o javnoj obrani doktorskog rada pred Povjerenstvom za obranu u sastavu: izv. prof. dr. sc. Jasmina Ivšac Pavliša , Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica prof. emer. dr. sc. Marta Ljubešić , Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica prof. dr. sc. Gordana Keresteš , Sveučilište u Zagrebu Filozofski fakultet, vanjska članica. Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorskog rada.
Javna obrana doktorskog rada pristupnice Andree Ćosić, 13. veljače 2024.
Na temelju odluke Fakultetskog vijeća Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu s 4. redovite sjednice održane dana 22. siječnja 2024. godine, a u skladu s člankom 37. Pravilnika o poslijediplomskom doktorskom studiju Prevencijska znanost i studij invaliditeta,  izdaje se sljedeća OBAVIJEST O JAVNOJ OBRANI DOKTORSKOG RADA Andrea Ćosić, mag. paed. soc. branit će doktorski rad pod naslovom: „Uloga grupnih procesa u subjektivnoj dobrobiti adolescenata u institucijskoj skrbi“ ,  13. veljače 2024. godine u 10 sati na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu u dvorani P10, pred Povjerenstvom za obranu doktorskog rada u sastavu: izv. prof. dr. sc. Miranda Novak , Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica izv. prof. dr. sc. Ivana Maurović , Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica povjerenstva izv. prof. dr. sc. Ivana Vrselja , Hrvatsko katoličko sveučilište, vanjska članica. Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorskog rada.
23.01.2024
Javna obrana nacrta doktorskog rada pristupnice Marijane Lasan-Grevelhörster 24. siječnja 2024.
Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta na 3. redovitoj sjednici u ak. god. 2023./2024. održanoj dana 18. prosinca 2024. godine, a u skladu s člankom 29. Pravilnika o poslijediplomskom doktorskom studiju Poremećaji jezika, govora i slušanja Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, donijelo je odluku da  pristupnica Marijana Lasan-Grevelhörster, profesor logoped. brani nacrt doktorskog istraživanja pod naslovom "Čimbenici očekivanja i vremena u jezičnoj obradi u mucanju" u srijedu, 24. siječnja 2024.  godine s početkom u  13,00 sati . Obrana nacrta doktorskog istraživanja održat će se  na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (Borongajska cesta 83f, Zagreb) u  dvorani P2 pred Povjerenstvom  u sastavu: prof. dr. sc. Tatjana Prizl Jakovac , Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica prof. dr. sc. Marijan Palmović , Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, član doc. dr. sc. Suzana Jelčić Jakšić , Sveučilište u Rijeci - studij Logopedija, vanjska članica.
10.01.2024
Javna obrana nacrta doktorskog rada pristupnice Zrinke Selestrin 9. veljače 2024.
Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta na 3. redovitoj sjednici u ak. god. 2023./2024. održanoj dana 18. prosinca 2023. godine, a u skladu s člankom 33. Pravilnika o doktorskom studiju Prevencijska znanost i studij invaliditeta Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, donijelo je odluku da  pristupnica Zrinka Selestrin, mag. paed. soc. brani nacrt doktorskog istraživanja pod naslovom "Socijalno-emocionalne vještine i problemi u ponašanju predškolske djece: uloga korištenja digitalnih tehnologija i roditeljske regulacije izlaganja digitalnim tehnologijama" u petak, 9. veljače 2024.  godine s početkom u  10,00 sati . Obrana nacrta doktorskog istraživanja održat će se  na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (Borongajska cesta 83f, Zagreb) u  dvorani P9 pred Povjerenstvom  u sastavu: prof. dr. sc. Martina Ferić , Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica izv. prof. dr. sc. Marina Merkaš , Hrvatsko katoličko sveučilište, vanjska članica prof. dr. sc. Sanja Tatalović Vorkapić , Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet, vanjska članica.
10.01.2024