Nastupna predavanja

Nastupno predavanje dr. sc. Ane Matić Škorić 28. svibnja 2024.
Nastupno predavanje na temu " Mentalni leksikon " pristupnice  dr. sc. Ane Matić Škorić  za  izbor na znanstveno-nastavno radno mjesto docenta  na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu održat će se u okviru predmeta  Razvojna psiholingvistika  na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu ( dvorana Plitvice )  u  utorak, 28. svibnja 2024.  godine s početkom u  11,30  sati pred studentima, nastavnicima i stručnim povjerenstvom: prof. dr. sc. Jelena Kuvač Kraljević , redovita profesorica Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, predsjednica; prof. dr. sc. Marijan Palmović , redoviti profesor Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, član; doc. dr. sc. Maja Kelić , docentica Sveučilišta u Rijeci - Studij Logopedija, članica.