10.01.2024

Javna obrana nacrta doktorskog rada pristupnice Marijane Lasan-Grevelhörster 24. siječnja 2024.

Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta na 3. redovitoj sjednici u ak. god. 2023./2024. održanoj dana 18. prosinca 2024. godine, a u skladu s člankom 29. Pravilnika o poslijediplomskom doktorskom studiju Poremećaji jezika, govora i slušanja Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, donijelo je odluku da pristupnica Marijana Lasan-Grevelhörster, profesor logoped. brani nacrt doktorskog istraživanja pod naslovom "Čimbenici očekivanja i vremena u jezičnoj obradi u mucanju" u srijedu, 24. siječnja 2024. godine s početkom u 13,00 sati.

Obrana nacrta doktorskog istraživanja održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (Borongajska cesta 83f, Zagreb) u dvorani P2 pred Povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Tatjana Prizl Jakovac, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  2. prof. dr. sc. Marijan Palmović, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, član
  3. doc. dr. sc. Suzana Jelčić Jakšić, Sveučilište u Rijeci - studij Logopedija, vanjska članica.