25.04.2024

Javna obrana specijalističkog rada pristupnice Katarine Brkljačić 3. svibnja 2024.

Specijalistički rad pod naslovom "Dostupnost usluga rane intervencije u Ličko-senjskoj županiji iz perspektive roditelja" pristupnica Katarina Brkljačić, mag. prim. educ. branit će u petak, 3. svibnja 2024. godine s početkom u 12,00 sati.

Obrana specijalističkog rada održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (dvorana P10) pred Povjerenstvom za obranu, izabranim na 7. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća ERF-a u ak. god. 2023./2024. održanoj 22. travnja 2024. godine, u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Sanja Šimleša, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  • izv. prof. dr. sc. Jasmina Ivšac Pavliša, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica
  • prof. dr. sc. Vlatka Mejaški Bošnjak, Sveučilište u Zagrebu Medicinski fakultet, vanjska članica.