Javna obrana specijalističkog rada pristupnice Kristine Živčić 28. ožujka 2024.

Specijalistički rad pod naslovom "Međusektorska suradnja u ranoj intervenciji iz perspektive stručnjaka u sustavu odgoja i obrazovanja, zdravstva i socijalne skrbi" pristupnica Kristina Živčić, mag. rehab. educ. branit će u četvrtak, 28. ožujka 2024. godine s početkom u 10,00 sati.

Obrana teme specijalističkog rada održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (dvorana P3) pred Povjerenstvom za obranu, izabranim na 6. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća ERF-a u ak. god. 2023./2024. održanoj 18. ožujka 2024. godine, u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Natalija Lisak Šegota, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  • doc. dr.s c. Ana Katušić, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica
  • prof. dr. sc. Vlatka Mejaški Bošnjak, Sveučilište u Zagrebu Medicinski fakultet, vanjska članica.