Javna obrana doktorskog rada pristupnice Ana-Marije Bohaček 29. veljače 2024.

Javna obrana doktorskog rada pristupnice Ana-Marije Bohaček, univ. spec. rehab. educ. pod naslovom "Utjecaj djetetu usmjerenih ponašanja na uspješnost oponašanja u hodančadi" održat će se u četvrtak, 29. veljače 2024. godine s početkom u 9:00 sati na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu u dvorani P10.

Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta na elektronskoj sjednici održanoj 14. veljače 2024. godine donijelo Odluku o javnoj obrani doktorskog rada pred Povjerenstvom za obranu u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Jasmina Ivšac Pavliša, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  2. prof. emer. dr. sc. Marta Ljubešić, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica
  3. prof. dr. sc. Gordana Keresteš, Sveučilište u Zagrebu Filozofski fakultet, vanjska članica.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorskog rada.