10.01.2024

Javna obrana nacrta doktorskog rada pristupnice Zrinke Selestrin 30. siječnja 2024.

Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta na 3. redovitoj sjednici u ak. god. 2023./2024. održanoj dana 18. prosinca 2024. godine, a u skladu s člankom 33. Pravilnika o doktorskom studiju Prevencijska znanost i studij invaliditeta Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, donijelo je odluku da pristupnica Zrinka Selestrin, mag. paed. soc. brani nacrt doktorskog istraživanja pod naslovom "Socijalno-emocionalne vještine i problemi u ponašanju predškolske djece: uloga korištenja digitalnih tehnologija i roditeljske regulacije izlaganja digitalnim tehnologijama" u utorak, 30. siječnja 2024. godine s početkom u 10,00 sati.

Obrana nacrta doktorskog istraživanja održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (Borongajska cesta 83f, Zagreb) u dvorani P10 pred Povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Martina Ferić, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  2. izv. prof. dr. sc. Marina Merkaš, Hrvatsko katoličko sveučilište, vanjska članica
  3. prof. dr. sc. Sanja Tatalović Vorkapić, Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet, vanjska članica.