Održan Stručni skup mentora prakse

U petak, 15. prosinca 2023. godine održan je Stručni skup mentora prakse na kojem se okupilo više od 60-ero logopeda iz Hrvatske. Skup je osmišljen kao prigoda za razmjenu iskustva i za istraživanje mogućnosti unaprjeđenja studentske prakse. Nakon pozdravne riječi prodekana za studije i studente, izv. prof. Luke Bonettija te nositeljice kolegija Logopedska praksa prof. dr. sc. Mirjane Lenček održana su predavanja:

• izv. prof. dr. sc. Maja Cepanec: Procjena rane komunikacije
  • izv. prof. dr. sc. Jasmina Ivšac Pavliša i asistentica Klara Popčević, mag. logoped.: Zašto su logopedi vratari potpomognute komunikacije?
  • mr. sc. Irena Zovko Prpić: Rehabilitacija glasovne patologije primjenom osteopatskih postupaka prema J. Liebermanu
  • Jelena Gligora Segedi, prof. logoped.: Logopedija kroz sustave.

Zahvaljujemo mentorima na svim aktivnostima tijekom godine i dolasku, a svim predavačicama na izuzetno zanimljivim predavanjima.