19.04.2024

Obavijest o provedenom natječaju za prijam zaposlenika na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju (psiholog) - u Nastavno-kliničkom centru ERF-a.

Natječaj za stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju (psiholog), na određeno vrijeme (do dvije godine), u punom radnom vremenu, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, objavljen je 15. ožujka 2024. godine u Narodnim novinama (NN 32/2024), na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnoj stranici Fakulteta.

Imenovano povjerenstvo za davanje mišljenja u postupku izbora na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju (psiholog), na određeno vrijeme (do dvije godine), u punom radnom vremenu, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, utvrdilo je da su se u natječajem propisanom roku prijavilo troje (3) pristupnika.

Pregledom priložene dokumentacije Povjerenstvo je utvrdilo da pristupnica Maja Petrošanec, magistra psihologije, zadovoljava sve uvjete natječaja, te je predložilo dekanu Fakulteta da se na stručno radno mjesto stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju (psiholog), zasnovan na određeno vrijeme (do dvije godine), u punom radnom vremenu, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, zaposli pristupnica Maja Petrošanec, magistra psihologije.