21.12.2023

Obavijest o provedenom natječaju za prijam zaposlenika u radni odnos na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik (psiholog) u Nastavno-kliničkom centru (1 izvršitelj)

Natječaj za stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik (psiholog), u znanstvenom području: Društvene znanosti, u znanstvenom polju: Psihologija, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, objavljen je 7. studenoga 2023. godine u Narodnim novinama (NN 134/2023), na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnoj stranici Fakulteta.

Imenovano povjerenstvo za davanje mišljenja u postupku izbora na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik (psiholog), u znanstvenom području: Društvene znanosti, u znanstvenom polju: Psihologija, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, utvrdilo je da su se u natječajem propisanom roku prijavile dvije (2) pristupnice.

Nakon analize podnesene dokumentacije, Fakultetsko vijeće je na 3. redovitoj sjednici održanoj 18. prosinca 2023. godine prihvatilo prijedlog i izvješće stručnog povjerenstva, te donijelo odluku da se na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik (psiholog), u znanstvenom području: Društvene znanosti, u znanstvenom polju: Psihologija, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, izabere Ivona Mršić Runtas, magistra psihologije.