22.11.2023

Obavijest o provedenom natječaju za izbor i prijam zaposlenika u radni odnos na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju – logoped (1 izvršitelj)

Natječaj za stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju – logoped, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, na određeno vrijeme (najduže 2 godine), u punom radnom vremenu, objavljen je 18. listopada 2023. godine u Narodnim novinama broj 120/2023, mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta.

Imenovano Povjerenstvo za prijem u radni odnosu na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju – logoped, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, utvrdilo je da su se u natječajem propisanom roku prijavila jedna pristupnica: Antea Šalinović, mag. logoped.

Pregledom priložene dokumentacije, Povjerenstvo je predložilo dekanu Fakulteta da se na stručno radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju – logoped, u Nastavno-kliničkom centru Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, na određeno vrijeme (najduže 2 godine), u punom radnom vremenu, zaposli pristupnica Antea Šalinović, magistra logopedije, jer zadovoljava uvjete natječaja.