22.11.2023

Obavijest o provedenom natječaju za izbor i prijam zaposlenika u radni odnos na nastavno radno mjesto I. vrste – predavač na Odsjeku za oštećenja vida (1 izvršitelj)

Natječaj za nastavno radno mjesto I. vrste – predavač, u znanstvenom području: Društvene znanosti, u znanstvenom polju: Edukacijsko-rehabilitacijske znanosti, na određeno vrijeme (do povratka odsutne zaposlenice), u punom radnom vremenu, na Odsjeku za oštećenja vida Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, objavljen je 26. svibnja 2023. godine u Narodnim novinama (NN 56/2023), na službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora (EURAXESS), na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnoj stranici Fakulteta.

Imenovano povjerenstvo za davanje mišljenja u postupku izbora na nastavno radno mjesto I. vrste – predavač, u znanstvenom području: Društvene znanosti, u znanstvenom polju: Edukacijsko-rehabilitacijske znanosti, na određeno vrijeme (do povratka odsutne zaposlenice), u punom radnom vremenu, na Odsjeku za oštećenja vida Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, utvrdilo je da se u natječajem propisanom roku prijavila jedna (1) pristupnica.

Fakultetsko vijeće je na 2. redovitoj sjednici održanoj 20. studenoga 2023. godine prihvatilo prijedlog i izvješće stručnog povjerenstva, te donijelo odluku da se na nastavno radno mjesto I. vrste – predavač, u znanstvenom području: Društvene znanosti, u znanstvenom polju: Edukacijsko-rehabilitacijske znanosti, na određeno vrijeme (do povratka odsutne zaposlenice, u punom radnom vremenu, na Odsjeku za oštećenja vida Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, izabere Matea Luburić, mag. rehab. educ.