15.01.2024

Poziv na online edukaciju za stručnjake "Selektivni mutizam u dječjoj dobi - procjena i podrška" (21. i 22. svibnja 2024.)

Centar za cjeloživotno učenje Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta poziva sve zainteresirane na edukaciju "Selektivni mutizam u dječjoj dobi - procjena i podrška" koja će se održati online od 21. do 22. svibnja 2024. godine.

Edukacija je namijenjena psiholozima, logopedima, edukacijskim rehabilitatorima, socijalnim pedagozima, pedagozima i psihijatrima koji rade na radnom mjestu koje obuhvaća rad s djecom predškolske i osnovnoškolske dobi. Edukacija traje 2 dana (14 školskih sati), a maksimalan broj polaznika je 20.

Rok za prijavu je 19. travanj 2024. godine.

Izvoditeljice edukacije su izv. prof. dr. sc. Sanja Šimleša i Ivona Mršić, mag. psihologije.

Detaljnije informacije dostupne su u  opisu edukacije.

Na edukaciju se možete prijaviti putem sljedećeg  online obrasca: Selektivni mutizam u dječjoj dobi - procjena i podrška (21. i 22. svibnja 2024.).