09.01.2024

Poziv na online edukaciju "Terapija poremećaja glasa kod djece" (15. veljače 2024.)

Centar za cjeloživotno učenje Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Vas, s velikim zadovoljstvom, poziva na sudjelovanje u edukaciji „Terapija poremećaja glasa kod djece“.

Edukacija traje jedan dan (ukupno 6 sati), a održat će se online 15. veljače 2024. godine.

Cilj edukacije usmjeren je na usvajanje znanja o poremećajima glasa kod djece,  s posebnim naglaskom na terapijske postupke i namijenjena je logopedima.

Voditeljice edukacije su izv. prof. dr. sc. Ana Bonetti i mr. sc. Ivana Šimić Šantić.

Sadržaj i teme programa:

• Različiti terapijski postupci u radu s djecom s poremećajima glasa
  • Prikaz slučajeva i izrada plana glasovne terapije
  • Samostalna procjena i odabir terapijskih postupaka te izrada odgovarajućih radnih materijala
  • Evaluacija edukacije

Pijave na edukaciju otvorene su do 22. siječnja 2024. putem sljedećeg obrasca: Terapija poremećaja glasa kod djece - online (15.2.2024.)

Detaljan opis edukacije dostupan je na sljedećoj poveznici: Terapija poremećaja glasa kod djece