03.05.2024

Dodjela diploma sveučilišnim prvostupnicima edukacijske rehabilitacije, logopedije i socijalne pedagogije koji su završili sveučilišni prijediplomski studij u ak. god. 2022./2023. i sveučilišnim prvostupnicima socijalne pedagogije koji su završili izvanredni studij zaključno s 28. veljače 2024. godine održat će se u petak, 7. lipnja 2024. godine, u dvorani Zagreb na Znanstveno-učilišnom kampusu Borongaj, prema sljedećem rasporedu:

• Rehabilitacija – u 14 sati,
  • Logopedija (A-M) – u 15 sati,
  • Logopedija (N-Ž) – u 16 sati,
  • Socijalna pedagogija (redoviti i izvanredni studenti) – u 17 sati.

Uplatu troškova organizacije dodjele diploma u iznosu 30,00 eura potrebno je izvršiti na žiro račun Fakulteta:
IBAN broj ERF-a:
HR8723600001101355137
Poziv na broj: OIB studenta
Opis plaćanja: Troškovi organizacije dodjele diploma – ime i prezime studenta

Potvrdu o izvršenoj uplati troškova organizacije dodjele diploma studenti dostavljaju putem e-pošte na adresu referada@erf.unizg.hr.

Molimo e-poruku nasloviti na sljedeći način: Troškovi organizacije dodjele diploma – ime i prezime studenta.

Mole se promoventi da na dodjelu diploma (ispred dvorane Zagreb) dođu najmanje 15 minuta prije predviđenog termina.

Dodjeli diploma mogu nazočiti i uzvanici. S obzirom na ograničen kapacitet dvorane molimo promovente da navedeno imaju u vidu kod poziva svojih gostiju.