19.03.2024

Studentice diplomskog studija Edukacijska rehabilitacija pokrenule podcast "ERPOST"

Studentice diplomskog studija Edukacijska rehabilitacija pokrenule su podcast "ERPOST" u kojem planiraju pripremati objave o aktualnostima u edukacijskoj rehabilitaciji.

Prvi podcast o edukacijskoj rehabilitaciji u Hrvatskoj (ERPOST) otvoren je s ciljem promicanja opsežnosti i ljepote edukacijsko-rehabilitacijskog zanimanja, rušenja predrasuda i mitova o djeci s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom te mijenjanja perspektive studenata, stručnjaka, roditelja i svih slušatelja. O temama se govori realno i kritički, prateći nove znanstvene spoznaje. U svijet edukacijske rehabilitacije uvest će Vas ERPOSTice - Stella Kodba, Nikolina Šrajbek i Ema Zgurić, studentice završne godine diplomskog studija Edukacijske rehabilitacije, modul Inkluzivna edukacija i rehabilitacija.

ERPOST odlikuju energija, realnost, perspektiva, otvoren um, sveobuhvatnost i timski rad što ćemo u narednim epizodama nastojati pružiti našim slušateljima.

Podcast će se najprije posvetiti raznolikim radnim mjestima na kojima se zapošljavaju edukacijski rehabilitatori što će iz prve ruke predstaviti stručnjaci s višegodišnjim iskustvom u praksi. Iz prve ruke možete doznati koji su zadaci i odgovornosti edukacijskih rehabilitatora, koje su posebnosti različitih radnih mjesta, a što im je zajedničko te s kojim se izazovima, ali i lijepim trenucima susreću edukacijski rehabilitatori.

Kako biste bili u toku s najsvježijim informacijama o nadolazećim epizodama, temama i gostima, pratite ERPOST na službenim profilima društvenih mreža: FacebookInstagram.