Studentska klapa "Sorelo" sudjelovala na obilježavanju Dana crvenih haljina

Na obilježavanju Dana crvenih haljina, u petak, 2. veljače 2024. u Hrvatskom narodnom kazalištu (HNK), u glazbenom dijelu, osim Zagrebačkih solista i pjevačice Vanne, sudjelovala je i klapa „Sorelo“ Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta bezvremenskom skladbom Alfija Kabilja iz mjuzikla Jalta, Jalta „Neka cijeli ovaj svijet“, a u obradi Roka Radovana.

Klapa "Sorelo" uvela je goste u druženje posvećeno prevenciji, dijagnostici i kontroli kardiovaskularnih bolesti te podizanju svijesti o moždanom udaru kod žena.

Klapu čine naše studentice logopedije, rehabilitacije i socijalne pedagogije: Mihaela Kristina Mlinarić, Chiara Pečaver, Elena Miletić, Lara Merlo, Jelena Oreb, Marta Skejo, Anđela Malinka i Tonka Alduk.

Obilježavanje Dana crvenih haljina održano je pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba, Hrvatskog liječničkog zbora- Hrvatskog neurološkog društva u suorganizaciji s Gradom Zagrebom, Gradskim uredom za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom  već šestu godinu za redom.