03.04.2024

Poziv na edukaciju "Razvojni profili djece predškolske dobi: opažanje i analiza" (1. – 3. srpnja 2024.)

Centar za cjeloživotno učenje Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta poziva sve zainteresirane na edukaciju "Razvojni profili djece predškolske dobi: opažanje i analiza" koja će se održati online od 1. do 3. srpnja 2024. godine. Edukacija je namijenjena edukacijskim rehabilitatorima koji se u svom svakodnevnom radu susreću s djecom predškolske dobi.

Detaljnije informacije dostupne su u opisu edukacije: Razvojni profili djece predškolske dobi: opažanje i analiza (1. – 3. srpnja 2024.)

Izvoditeljica edukacije je izv. prof. dr. sc. Sanja Šimleša (psiholog).

Edukacija je posebna po maloj grupi polaznika (najviše 20 polaznika), intenzivnom 3-dnevnom radu i promatranju procesa dijagnostike, uz superviziju za pisanje stručnog mišljenja i grupne rasprave o svakom djetetu.

Na edukaciju se možete prijaviti putem online obrasca: Prijavnica za edukaciju "Razvojni profili djece predškolske dobi: opažanje i analiza" (1. – 3. srpnja 2024.)