03.04.2024

Poziv na online edukaciju "Razvojna procjena djece dobi 0-6 godina" (3. – 6. rujna 2024.)

Centar za cjeloživotno učenje Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta poziva sve zainteresirane na online edukaciju "Razvojna procjena djece dobi 0-6 godina" koja će se održati od 3. do 6. rujna 2024. godine.

Izvoditeljice edukacije su izv. prof. dr. sc. Maja Cepanec i izv. prof. dr. sc. Sanja Šimleša.

Edukacija je namijenjena psiholozima i logopedima koji rade na radnom mjestu koje obuhvaća rad s djecom 0-6 godina. Posebna je po maloj grupi polaznika (maksimalno 17 polaznika), intenzivnom 4-dnevnom radu te opažanju procjena djece s različitim teškoćama u razvoju kao i detaljnim raspravama o razvojnom profilu pojedinačnog djeteta.

U nastavku su dostupni detaljan opis i program edukacije:

Na edukaciju se možete prijaviti putem online obrasca: Prijavnica za edukaciju "Razvojna procjena djece dobi 0 - 6 godina" (3. - 6. rujna 2024.)