14.06.2024

Produljenje smještaja studenata u studentskim domovima u ljetnom razdoblju do 31. kolovoza 2024.

Studentski centar (SC) u Zagrebu od 16. srpnja studentima osigurava ljetni smještaj koji traje 45 dana, tj. do 31. kolovoza 2024. U navedenom razdoblju studenti mogu ostati po povlaštenoj cijeni smještaja koja iznosi 150,00 € (u cijenu je uključen PDV).

Studenti koji imaju studentske obaveze u kraćem vremenskom razdoblju nakon 15. srpnja mogu se prijaviti na produženi smještaj koji SC naplaćuje po danu u iznosu od 4,00 € (u cijenu je uključen PDV). Korisnici produženog smještaja mogu ostati u svojim studentskim domovima do 22. srpnja, a oni koji ostaju iza tog datuma trebaju preseliti u studentski dom Stjepan Radić.

Studenti koji trebaju smještaj tokom ljeta mogu se javiti u Poslovnicu za smještaj, turizam i sport Studentskog centra u Zagrebu. Detaljnije informacije dostupne su na mrežnoj stranici Studentskog centra u Zagrebu: www.sczg.hr