17.05.2024

Obilježavanje Međunarodnog dana jednostavnog jezika u Hrvatskoj 25. svibnja 2024.

Međunarodni dan jednostavnog jezika ove godine će se obilježiti predavanjem na Međunarodnom kongresu studenata ERFUSS u subotu, 25. svibnja 2024. s početkom u 11 sati u dvorani Zagreb.

Isključivo ovome predavanju omogućeno je prisustvovanje uživo u dvorani Zagreb na Znanstveno-učilišnom kampusu Borongaj čak i za one koji nisu prijavljeni kao aktivni ili pasivni sudionici kongresa ERFUSS. Također, moguće je sudjelovanje i u online obliku putem Zoom platforme (podaci u nastavku):

Događaj će se moći pratiti online putem sljedeće poveznice: Međunarodni dan jednostavnog jezika 2024 (Meeting ID: 838 1761 7485, Passcode: 271593)

Ovaj događaj je u organizaciji članica Odsjeka za logopediju (prof. dr. sc. Mirjana Lenček, prof. dr. sc. Jelena Kuvač Kraljević, dr. sc. Ana Matić Škorić, asistentica Marija Jozipović, mag. logoped.) u suradnji s kolegicom iz Nastavno-kliničkog centra ERF-a (Ivana Vuk Parag, mag. logoped.) i organizacijskim odborom Međunarodnog kongresa studenata ERFUSS.