20.06.2024

Pišem ti – pismo u logopedskoj procjeni i terapiji: vještina pisanja u školskoj dobi (16. rujna 2024.)

Centar za cjeloživotno učenje Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta poziva sve zainteresirane na edukaciju Pišem ti – pismo u logopedskoj procjeni i terapiji: vještina pisanja u školskoj dobi koja će se održati uživo u prostorima ERF-a 16. rujna 2024.

Voditeljice edukacije su prof. dr. sc. Mirjana Lenček, viša asistentica dr. sc. Marina Olujić Tomazin te asistentica Marija Jozipović, mag. logoped.

Edukacija je namijenjena logopedima usmjerenima na procjenu i terapiju različitih teškoća i problema u pisanju. Posebna je po radu u maloj skupinu (max 20 sudionika) te usmjerenosti  na detaljnu analizu  pisanog produkta na više razina i razjašnjavanja pozadinskih procesa u pisanju uz korake kako navedene spoznaje ugraditi u logopedsku procjenu i terapiju.

Prijave na edukaciju otvorene su do petka, 16. kolovoza 2024. godine putem sljedeće poveznice: Pišem ti - pismo u logopedskoj procjeni i terapiji: vještina pisanja u školskoj dobi (16. rujna 2024.).

Detaljnije informacije o edukacije dostupne su opisu edukacije.