24.05.2024

Poticanje socijalne komunikacije kod djece s razvojnim odstupanjima (26. – 28. kolovoza 2024.)

Centar za cjeloživotno učenje Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta poziva sve zainteresirane na online edukaciju "Poticanje socijalne komunikacije kod djece s razvojnim odstupanjima" koja će se održati 26. – 28. kolovoza 2024. godine.

Edukacija je namijenjena psiholozima, logopedima i edukacijskim rehabilitatorima koji se u svom svakodnevnom radu susreću s djecom 0–6 godina.

Voditeljice edukacije su:

• izv. prof. dr. sc. Jasmina Ivšac Pavliša, logoped
  • izv. prof. dr. sc. Sanja Šimleša, psiholog
  • Klara Popčević, mag. logoped.
  • Monika Rosandić Grgić, mag. logoped

Radionica je posebna po maloj grupi polaznika, intenzivnom 3-dnevnom radu te raspravama o pristupu i podršci na konkretnom primjeru djeteta s razvojnim odstupanjima.

Detaljnije informacije dostupne su u opisu edukacije: Poticanje socijalne komunikacije kod djece s razvojnim odstupanjima

Na edukaciju se možete prijaviti putem online obrasca: Prijavnica za edukaciju "Poticanje socijalne komunikacije kod djece s razvojnim odstupanjima" (26. – 28. kolovoza 2024.)