01.03.2023

Natječaj za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Poremećaji jezika, govora i slušanja u akademskoj godini 2023./2024.

Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet raspisuje
Natječaj za upis na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Poremećaji, jezika, govora i slušanja u akademsku godinu 2023./2024.

Uvjeti upisa

• završen sveučilišni diplomski studij ili sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij (300 ECTS-a) (doktorski studij mogu upisati magistri logopedije, odnosno diplomirani logopedi koji su diplomirali prije uvođenja bolonjskog procesa u sustav visokog obrazovanja, kao i magistri ostalih struka s kojima je logopedija u interdisciplinarnom odnosu)
  • prosjek ocjena na prijediplomskom/diplomskom/integriranom prijediplomskom i diplomskom studiju veći od 3,5
  • znanje engleskog jezika.

Dokumenti potrebni za prijavu na natječaj

1. Popunjeni obrazac za prijavu na studij
  2. Preslika diplome ili uvjerenje o diplomiranju
  3. Diploma Supplement (Dopunsku ispravu o studiju) ili prijepis ocjena prijediplomskog i diplomskog/integriranog prijediplomskog i diplomskog studija s prosjekom ocjena
  4. Potvrda o priznavanju inozemnih visokoškolskih kvalifikacija (za pristupnike koji su završili odgovarajući sveučilišni studij u inozemstvu)
  5. Životopis (u Europass formatu)
  6. Motivacijski esej (na najviše jednoj kartici teksta)
  7. Prijedlog doktorskog istraživanja s prijedlogom mogućeg mentora (na najviše 2 kartice)
  8. Domovnica
  9. Dokaz o uplati za troškove razredbenog postupka (podatci na mrežnoj stranici Fakulteta – 50 Eura (376,72 kn)*).
    Navedeni iznos uplaćuje se na:
    IBAN ERF-a: HR8723600001101355137
    Opis plaćanja: Razredbeni postupak za PDS PJGiS 2023 – ime i prezime pristupnika
    Model: 00
    Poziv na broj primatelja: OIB PRISTUPNIKA

Razredbeni postupak

Prva razina odabira temelji se na pregledu podnesene dokumentacije kako bi se odabrali pristupnici koji ispunjavaju formalno-pravne uvjete za drugu razinu odabira.

Druga razina odabira je razgovor s pristupnicima te provjera znanja engleskog jezika koja će se provesti u prvoj polovici srpnja.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Broj upisnih mjesta: 12

Visina školarine: 1.460,00 Eura (11.000,37 kn)* po semestru

Rok za podnošenje prijava: 3 mjeseca od dana objave natječaja.

Prijave se dostavljaju:

1. poštom na adresu:
    Studentska referada za poslijediplomske studije
    S napomenom - prijava za poslijediplomski doktorski studij Poremećaji jezika, govora i slušanja -
    Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
    Borongajska cesta 83f
  2. ili online na: referada.poslijediplomski@erf.unizg.hr

Propisani obrasci te sve obavijesti nalaze se na mrežnoj stranici Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta: www.erf.unizg.hr

Upiti na e-mail: referada.poslijediplomski@erf.unizg.hr ili na tel.01/24 57 558

*lznos u valuti HRK prikazuju se u skladu sa Zakonom o uvođenju Eura kao službene valute u RH, primjenom fiksnog tečaja konverzije koji iznosi 7,53450 kuna za Euro.

Rezultati Natječaja

Rezultati Natječaja za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Poremećaji jezika, govora i slušanja u ak. god. 2023./2024.

Detaljne informacije o doktorskom studiju dostupne su na sljedećoj poveznici: Doktorski studij Poremećaji jezika, govora i slušanja