COVID-19: Nastava iz predmeta Socijalnopedagoška procjena I u zimskom semestru ak. god. 2020./2021.

Nastava iz predmeta Socijalnopedagoška procjena I u tjednu od 23. do 27. studenoga 2020. godine održavat će se na daljinu zbog potvrđene zaraze koronavirusom SARSCoV2 unutar grupe Djeca i mladi na 1. godini diplomskog studija Socijalna pedagogija.

Mole se studenti koji sumnjaju na mogućnost zaraze ili imaju simptome zaraze da smanje kontakte i aktivnosti do daljnjega, te da o tome odmah obavijeste svog nadležnog liječnika.

Podsjećamo sve studente kojima je potvrđena zaraza koronavirusom ili im je određena mjera samoizolacije da su o tome dužni obavijestiti prodekana za studije i studente Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .