Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet na 27. Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Dragi naši,

Pozivamo vas da odvojite trenutak i zavirite u djelić atmosfere našeg štanda na 27. Smotri Sveučilišta u Zagrebu.

Odabrali smo se ove godine u našem trodnevnom druženju (od 10. do 12. studenog) s maturantima i svima zainteresiranima predstaviti temom cirkusa, točnije kao "ERFquity circus".

Zašto baš cirkus? Smatrali smo da ova tema objedinjuje važnost inkluzije, vještina, balansiranja te ponajviše uživanja u radu budućih stručnjaka koje obrazuje Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet. Možemo se pohvaliti da naša ideja nije ostala neprimijećena pa smo bili jedan od najposjećenijih štandova, a naš trud je prepoznat i na razini Sveučilišta koje nam je dodijelilo nagradu za inovativnost.

A sada trk na video i pogledajte kako je cjelokupni proces izgledao i koliko nam je bilo lijepo. Nadamo se da se vidimo i sljedeće godine u još većem broju, a mi nastavljamo s radom uz novi moto s ovogodišnje smotre: "Kako cirkus ne može bez iluzije, tako ni mi ne možemo bez INKLUZIJE"

Vaši,
SZ ERF & Iva Gričar