Obilježen Međunarodni dan svjesnosti o mucanju

medjunarodni dan svjesnosti mucanje 2022 02I ove je godine Odsjek za logopediju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu sudjelovao u obilježavanju Međunarodnog dana svjesnosti o mucanju.

U skladu s ovogodišnjim motom 'Nek se vidi, nek se čuje!' primarno se gostovanjima u medijima nastojala povećati svjesnost javnosti o mucanju i važnosti pravovremene logopedske terapije. U znak podrške osobama koje mucaju te s ciljem podizanja svjesnosti šire javnosti o mucanju, Grad Zagreb je u subotu, 22. listopada 2022. godine prigodno osvijetlio Meštrovićev paviljon u tirkiznoj boji gdje su se simbolično okupili logopedi, studenti logopedije i osobe koje mucaju među kojima je bio i proslavljeni košarkaš Dino Rađa.