Ženska trkačka ekipa ERF-a prvi puta sudjelovala na B2Run utrci

U Zagrebu se 3. listopada 2019. godine održala HT B2Run poslovna utrka kojoj je, kao dio svjetske B2Run serije, cilj proširiti granice poznatog i poticati korporativni sportski duh, od zdravog načina života do izmjene iskustava i širenja mreže poslovnih kontakata.

Ovogodišnja zagrebačka utrka okupila je preko 8000 sudionika, a među njima bile su i predstavnice Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Na utrci je sudjelovalo ukupno 15 zaposlenica Fakulteta: doc.dr.sc. Ajana Löw (kapetanica), izv.prof.dr.sc. Ana Wagner-Jakab, izv.prof.dr.sc. Jasmina Ivšac Pavliša, doc.dr.sc. Sanja Šimleša, doc.dr.sc. Jasmina Stošić, doc.dr.sc. Josipa Mihić, doc.dr.sc. Gabrijela Ratkajec Gašević, asistentica Ana-Marija Bohaček, mag.rehab.educ., asistentica Dora Knežević, mag.log., asistentica Sabina Mandić, mag.soc.ped., asistentica Matea Begić, mag.rehab.educ., stručne suradnice Sana Čačko, mag. log., Sanja Aguila Munoz, mag.rehab.educ. i Ivana Jandroković, mag.rehab.educ., te umirovljena profesorica prof.emerita Marta Ljubešić.

ERF B2Run zagreb 2019

Predstavnice našeg Fakulteta nisu profesionalne sportašice te su, ukoliko se gleda ukupni poredak ženskih ekipa koje su sudjelovale na utrci, bile 189. od ukupno 263 ekipe.

Čestitke našim kolegicama na ostvarenom uspjehu, a sljedeće godine očekujemo još i veću i bržu trkačku ekipu!