Prvi Rezultati 1. kruga natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (SMP) u ak. god. 2020./21.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je Prve Rezultate 1. kruga Erasmus+ natječaja za stručnu praksu studenti (SMP) u ak. god. 2020./21.

Detaljnije informacije o odabiru kandidata, postupku i roku žalbe na rezultate dostupne su na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu.

PRODUŽETAK- Prvi krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2020./21. - programske zemlje (KA103)

Zbog raspoloživih financijskih sredstava Sveučilište u Zagrebu produžuje rok prijave za 1. KRUG NATJEČAJA za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u akademskoj godini 2020./21. u okviru Programa Erasmus + Ključne aktivnosti 1 za programske zemlje (KA103) do 13. srpnja 2020. godine.

Detaljnije informacije dostupne su na sljedećoj poveznici: Erasmus+ stručna praksa

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2020./2021.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2020./2021. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za dodjelu stipendija iz sveučilišnih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom ili ljetnom semestru 2020./2021. na sljedećim partnerskim sveučilištima: Sveučilište Chuo (Japan), University of New Mexico (SAD), University of Cincinnati (SAD), National Univesity of Singapore (Singapur).

Rok za prijave je 10. ožujka 2020.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje 1. KRUG NATJEČAJA za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u akademskoj godini 2020./21. u okviru Programa Erasmus + Ključne aktivnosti 1 za programske zemlje (KA103) .

Prvi krug Natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u periodu od 1. kolovoza 2020. do 15.veljače 2021. Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2021.

Najkasnije do 10. lipnja 2020. student predaje svu prikupljenu i potpisanu dokumentaciju Uredu za međunarodnu suradnju ERF-a (1.kat, soba T2, Vesna Čavić, prof.)  ili ECTS koordinatorici doc. dr. sc. Marini Milković.

Erasmus+ natječaj za mobilnost studenata za studijski boravak - programske zemlje KA103 (EU) za ak. god. 2020./21.

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Erasmus+ Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka (SMS) u okviru programskih zemalja (KA103) za ak. god. 2020./2021.

Studenti su obvezni proučiti cijeli tekst Natječaja kao i interne fakultetske upute za prijavu.

Rok za prijavu je 21. veljače 2020. u 12 sati.

Tekst natječaja i detaljne upute dostupni su na sljedećoj poveznici: Erasmus+ studijski boravak