Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. godini (prvi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. (prvi krug) prema sljedećim stavkama:

1. odlazna mobilnost prema strateškim partnerima
  2. prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu
  3. mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)
  4. najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje.

Online prijave ispunjavaju se do srijede, 6. studenog 2020.

Prijave u papirnatom obliku se predaju koordinatorici za međunarodnu suradnju ERF-a odmah nakon završene online prijave, a najkasnije do 11. studenog 2020.

Sve informacije dostupne su na sljedećoj poveznici: Natječaj za akademsku mobilnost

Erasmus+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2020./2021. - programske zemlje (KA103)

Raspisan je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA103) u akademskoj godini 2020./2021. za aktivnosti:

• podučavanje (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te nenastavno osoblje iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Prijave se predaju isključivo online do utorka, 16. lipnja 2020. u 12 sati.

Sve informacije dostupne su na sljedećoj poveznici: Erasmus+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja - programske zemlje (EU)

Natječaj za akademsku mobilnost u 2019. godini (drugi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za akademsku mobilnost u 2019. (drugi krug) prema sljedećim stavkama:

b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)

Online prijave ispunjavaju se do ponedjeljka 6. svibnja 2019.

Prijave u papirnatom obliku se predaju  koordinatorici za međunarodnu suradnju ERF-a odmah nakon završene online prijave, najkasnije do 8. svibnja 2019.

Natječaj za akademsku mobilnost u 2020. godini (prvi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za akademsku mobilnost u 2020. (prvi krug) prema sljedećim stavkama:

a) odlazna mobilnost prema strateškim partnerima

d) najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje.

Online prijave ispunjavaju se do srijede, 6. studenog 2019.

Natječaj za akademsku mobilnost u 2019. godini (prvi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za akademsku mobilnost u 2019. (prvi krug) prema sljedećim stavkama:

a) odlazna mobilnost prema strateškim partnerima u 2019.

Online prijave ispunjavaju se do četvrtka 15. studenog 2018.

Prijave u papirnatom obliku se predaju  koordinatorici za međunarodnu suradnju ERF-a odmah nakon završene online prijave.