01.03.2024

Natječaj za upis studenata na sveučilišni specijalistički studij Rana intervencija u edukacijskoj rehabilitaciji u ak. god. 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet raspisuje Natječaj za upis studenata na sveučilišni specijalistički studij Rana intervencija u edukacijskoj rehabilitaciji u akademskoj godini 2024./2025.

za stjecanje akademskog naziva: specijalist/specijalistica rane intervencije u edukacijskoj rehabilitaciji (spec. rehab. educ.)

Studij traje 3 semestra (90 ECTS-a)

Pravo upisa na studij imaju osobe koje su završile sveučilišni diplomski studij koji daje predznanja za rad s mlađom djecom i njihovim obiteljima (iz područja društvenih, humanističkih i biomedicinskih znanosti). Prvenstvo upisa određeno je mjestom na rang listi.

Ostali uvjeti

• Radno iskustvo od najmanje godinu dana u području skrbi o djeci i/ili obiteljima s djecom rane dobi s razvojnim teškoćama.
  • Prosjek ocjena završenog studija ne manji od 3,5.

Prijave se podnose putem sljedećeg online obrasca: Prijava na Natječaj za upis na specijalistički studij Rana intervencija u edukacijskoj rehabilitaciji u ak. god. 2024./25.

U sklopu online prijave potrebno je priložiti:

1. e-Domovnica (e-Domovnica iz sustava e-Građani za državljane RH ili odgovarajući dokument za strane državljane),
  2. e-Radna knjižica (elektronički zapis o ravnopravnom statusu),
  3. životopis (Europass format),
  4. motivacijski esej s prijedlogom područja istraživanja,
  5. scan diplome,
  6. prijepis ocjena s istaknutim prosjekom ocjena ili dopunska isprava o studiju (Supplement diplome),
  7. Specijalistički studij može upisati i osoba koja je završila odgovarajući studij u inozemstvu uz predočenje dokaza o akademskom priznavanju inozemne diplome (https://www.unizg.hr/studiji-i-studiranje/upisi-stipendije-priznavanja/akademsko-priznavanje-inozemnih-visokoskolskih-kvalifikacija/ )
  8. preporuku poslodavca ili sveučilišnog nastavnika,
  9. potvrdu o uplati troškova Razredbenog postupka u iznosu od 50,00 Eura (Odluka ERF-a o troškovima razredbenog postupka za ak. god. 2024./25.) na IBAN Fakulteta:
    HR8723600001101355137 (Zagrebačka banka d.d.)
    Opis plaćanja: Prijava – specijalistički studij 2024, Ime i prezime
    Model: 00
    Poziv na broj primatelja: OIB PRISTUPNIKA
  10. potvrdu ustanove o plaćanju školarine (u sklopu obrasca).

Razredbeni postupak

Prva razina odabira temeljit će se na pregledu podnesene dokumentacije, čime će se odabrati isključivo pristupnici koji ispunjavaju uvjete za razgovor. Pristupnici će biti obaviješteni putem e-mail adrese koju navedu u prijavi.

Druga razina se sastoji u procjeni afiniteta pristupnika za studij i temelji se na razgovoru koji će se provesti u srpnju 2024. godine.

Broj upisnih mjesta: 25

ŠKOLARINA iznosi 1.460,00 Eura i uplaćuje se prilikom upisa u I. semestar studija, uz mogućnost uplate u dva obroka od 730,00 Eura (prvi dio prilikom upisa, a drugi dio do kraja prosinca).

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA: 90 dana od dana objavljivanja natječaja

Informacije na e-mail:  referada.poslijediplomski@erf.unizg.hr ili na tel. (01) 245 7558.