Javna obrana specijalističkog rada pristupnice Tee Čivrag 28. ožujka 2024.

Specijalistički rad pod naslovom "Usporedba rada i organizacije stručne podrške u obitelji između pružatelja usluga na području Republike Hrvatske" pristupnica Tea Čivrag, mag. rehab. educ. branit će u četvrtak, 28. ožujka 2024. godine s početkom u 12,00 sati.

Obrana teme specijalističkog rada održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (dvorana P3) pred Povjerenstvom za obranu, izabranim na 6. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća ERF-a u ak. god. 2023./2024. održanoj 18. ožujka 2024. godine, u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Natalija Lisak Šegota, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  • doc. dr. sc. Ana Katušić, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica
  • izv. prof. dr. sc. Marina Milić, Sveučilište u Zagrebu Pravni fakultet, vanjska članica.