18.10.2023

Javna obrana specijalističkog rada pristupnice Ivane Škarica Burić, mag. rehab. educ. 9. studenoga 2023.

Specijalistički rad pod naslovom "Percepcija roditelja i stručnjaka o kvaliteti rane intervencije s obzirom na mjesto primanja i pružanja usluge" pristupnica Ivana Škarica Burić, mag. rehab. educ. branit će u četvrtak, 9. studenoga 2023. godine s početkom u 12,00 sati.

Obrana teme specijalističkog rada održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (dvorana P3) pred Povjerenstvom za obranu izabranim na 1. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća ERF-a u ak. god. 2023./2024. održanoj 16. listopada 2023. godine u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Sonja Alimović, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, predsjednica
  2. doc. dr. sc. Ana Katušić, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, članica
  3. dr. sc. Dajana Bulić, prof. rehabilitator, voditeljica odjela predškolskog i školskog odgoja i naobrazbe i psihosocijalne rehabilitacije Centra za rehabilitaciju Zagreb, vanjska članica.