23.10.2023

Javna obrana specijalističkog rada pristupnice mr. sc. Branke Biketa Caktaš 15. studenoga 2023.

Specijalistički rad pod naslovom "Slikovnica kao alat inkluzivne prakse" pristupnica mr. sc. Branka Biketa Caktaš branit će u srijedu, 15. studenoga 2023. godine s početkom u 15,00 sati.

Obrana teme specijalističkog rada održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (dvorana P5) pred Povjerenstvom za obranu, izabranim na 1. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća ERF-a u ak. god. 2023./2024. održanoj 16. listopada 2023. godine, u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Natalija Lisak Šegota, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  2. prof. dr. sc. Anamarija Žic Ralić, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica
  3. izv. prof. dr. sc. Jasna Kudek Mirošević, Sveučilište u Zagrebu Učiteljski fakultet, vanjska članica.