22.11.2023

Javna obrana specijalističkog rada pristupnice Elizabete Haničar 4. prosinca 2023.

Specijalistički rad pod naslovom "Tranzicija dječaka s autizmom iz posebnog u redovni vrtić - prikaz slučaja" pristupnica Elizabeta Haničar, mag. rehab. educ. branit će u ponedjeljak, 4. prosinca 2023. godine s početkom u 12,00 sati.

Obrana teme specijalističkog rada održat će se na Sveučilištu u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (dvorana P3) pred Povjerenstvom za obranu, izabranim na 2. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća ERF-a u ak. god. 2023./2024. održanoj 20. studenoga 2023. godine, u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Ana Wagner Jakab, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, predsjednica
  2. izv. prof. dr. sc. Jasmina Stošić, Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, članica
  3. izv. prof. dr. sc. Sanja Skočić Mihić, Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet, vanjska članica.