12.01.2024

Obavijest o provedenom natječaju za prijam zaposlenika u radni odnos na suradničko radno mjesto I. vrste – asistent na Odsjeku za kriminologiju (1 izvršitelj)

Natječaj za suradničko radno mjesto I. vrste – asistent, u znanstvenom području: Društvene znanosti, znanstvenom polju: Edukacijsko-rehabilitacijske znanost ili u znanstvenom polju: Pravo, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Odsjeku za kriminologiju Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, objavljen je 29. rujna 2023. godine u Narodnim novinama (NN 113/2023), na službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora (EURAXESS), na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnoj stranici Fakulteta.

Imenovano povjerenstvo za davanje mišljenja u postupku izbora suradničko radno mjesto I. vrste – asistent, u znanstvenom području: Društvene znanosti, znanstvenom polju: Edukacijsko-rehabilitacijske znanost ili u znanstvenom polju: Pravo, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Odsjeku za kriminologiju Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, utvrdilo je da se u natječajem propisanom roku prijavilo (5) pristupnica. Uvidom u podnesenu dokumentaciju povjerenstvo je utvrdilo da dvije pristupnice ne zadovoljavaju uvjet prisutnosti u kategoriji 20% najboljih studenata, jedna pristupnica je obavijestila da odustaje od sudjelovanja u natječajnom postupku, te je nakon provedenog razgovora sa preostale dvije pristupnice predložilo Fakultetskom vijeću Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta izbor Martine Pleško, univ. mag. paed. soc.

Fakultetsko vijeće je na 3. redovitoj sjednici održanoj 18. prosinca 2023. godine prihvatilo prijedlog i izvješće stručnog povjerenstva, te donijelo odluku da se na suradničko radno mjesto I. vrste – asistent, u znanstvenom području: Društvene znanosti, u znanstvenom polju: Edukacijsko-rehabilitacijske znanosti, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Odsjeku za kriminologiju Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, izabere Martina Pleško, univ. mag. paed. soc.