07.11.2023

Obavijest o provedenom natječaju za izbor i prijam zaposlenika u radni odnos na suradničko radno mjesto I. vrste – viši asistent na projektu „Measurement reliability of individual differences in sentence processing: A cross-linguistic perspective"

Natječaj za suradničko radno mjesto I. vrste - viši asistent, u interdisciplinarnom znanstvenom području, znanstvenom polju kognitivna znanost ili u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstvenom polju logopedija, ili u znanstvenom području humanističkih znanosti, znanstvenom polju filologija, na određeno vrijeme (2 godine), u punom radnom vremenu, na projektu  IPCH-2022-04-3316 ,,Measurement reliability of individual differences in sentence processing: A cross-linguistic perspective" objavljen je 30. kolovoza 2023. godine u Narodnim novinama broj 100/2023, mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnoj stranici Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Imenovano povjerenstvo za prijem u radni odnos na suradničko radno mjesto I. vrste - viši asistent, u interdisciplinarnom znanstvenom području, znanstvenom polju kognitivna znanost ili u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstvenom polju logopedija, ili u znanstvenom području humanističkih znanosti, znanstvenom polju filologija, na određeno vrijeme (2 godine), u punom radnom vremenu, na projektu  IPCH-2022-04-3316 ,,Measurement reliability of individual differences in sentence processing: A cross-linguistic perspective" , utvrdilo je da se u natječajem propisanom roku prijavile dvije (2) pristupnice, s kojima je obavljen razgovor, a prilikom razgovora jedna pristupnica je obavijestila da je u međuvremenu dobila stalan posao.

Nakon razmotrene natječajne dokumentacije i obavljenih razgovora, povjerenstvo je predložilo dekanu Fakulteta da se na suradničko radno mjesto I. vrste - viši asistent, u interdisciplinarnom znanstvenom području, znanstvenom polju kognitivne znanosti, na projektu HRZZ IPCH-2022-04-3316 "Measurement reliability of individual differences in sentence processing: A cross-linguistic perspective", na određeno vrijeme (2 godine), u punom radnom vremenu, zaposli pristupnica dr. sc. Eva Pavlinušić Vilus, koja u potpunosti udovoljava natječajnim uvjetima.