Natječaj za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Poremećaji, jezika, govora i slušanja u akademskoj godini 2020./2021.

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu raspisuje

Uvjeti upisa

• završeni sveučilišni diplomski studij ili integrirani studij (300 ECTS-a)
  • (doktorski studij mogu upisati magistri logopedije, odnosno diplomirani logopedi koji su diplomirali prije uvođenja bolonjskog procesa u sustav visokog obrazovanja, kao i magistri ostalih struka s kojima je logopedija u interdisciplinarnom odnosu)
  • prosjek ocjena na dodiplomskom/diplomskom studiju veći od 3,5
  • znanje engleskog jezika.

Dokumenti potrebni za prijavu na natječaj

• Popunjeni obrazac za prijavu na studij
  • Preslika diplome ili uvjerenje o diplomiranju
  • Ovjereni prijepis ocjena preddiplomskog i diplomskog studija s prosjekom ocjena
  • Potvrda o priznavanju inozemnih visokoškolskih kvalifikacija (za pristupnike koji su završili odgovarajući sveučilišni studij u inozemstvu)
  • Životopis (u Europass formatu)
  • Motivacijski esej (na najviše jednoj kartici teksta)
  • Prijedlog doktorskog istraživanja s prijedlogom mogućeg mentora (na najviše 2 kartice)
  • Preslika domovnice
  • Preslika uplatnice za troškove razredbenog postupka u iznosu od 300,00 kuna.
    Navedeni iznos uplaćuje se na:
    IBAN ERF-a: HR8723600001101355137 (Zagrebačka banka d.d.)
    Opis plaćanja: Razredbeni postupak - doktorski PJGS 2020
    Model: 00
    Poziv na broj primatelja: OIB PRISTUPNIKA

Razredbeni postupak

Prva razina odabira temelji se na pregledu podnesene dokumentacije kako bi se odabrali pristupnici koji ispunjavaju formalno-pravne uvjete za drugu razinu odabira.

Druga razina odabira je razgovor s pristupnicima te provjera znanja engleskog jezika koja će se provesti u prvoj polovici srpnja.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Broj upisnih mjesta: 12

Visina školarine: 11.000,00 kn po semestru

Rok za podnošenje prijava: 30 dana od dana objave natječaja.

Prijave se dostavljaju poštom na adresu:
Studentska referada za poslijediplomske studije
- za poslijediplomski doktorski studij Poremećaji jezika, govora i slušanja -
Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Borongajska cesta 83f
10000 Zagreb

Propisani obrasci te sve obavijesti nalaze se na mrežnoj stranici Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta: http://www.erf.unizg.hr

Detaljne informacije o doktorskom studiju dostupne su na sljedećoj poveznici: Doktorski studij Poremećaji jezika, govora i slušanja