Aplikacija za plaćanje u restoranima studentskog centra

weapay logo final.4f6a5485Puštena je u rad je nova aplikacija putem koje studenti mogu plaćati svoje obroke u menzama SC-a i mnogo više!

Riječ je o inovativnoj usluzi digitalnog studentskog novčanika, koja predstavlja zamjenu za papir i kovanice, odnosno gotovinu i kartice. U suradnji sa Studentskim zborom Sveučilišta u Zagrebu, koji je i potaknuo inicijativu, te uz pomoć Studentskog centra, startup WeaPay je razvio mobilnu aplikaciju kao rješenje problemu kojeg su uvidjeli studenti.

Koristeći aplikaciju, moći ćeš brzo i bezbolno, bezgotovinski i efikasno plaćati u menzama svoj obrok. U aplikaciji ćeš se prijaviti putem AAI identiteta nakon čega je dovoljno da samo prisloniš svoj uređaj na skener prilikom dolaska na blagajnu i stvari postaju riješene. Novac na aplikaciju možeš uplatiti potpuno besplatno putem kartice ili uplatom s bankovnog računa. Uz to, putem aplikacije možeš plaćati i u studentskim kafićima na vrlo jednostavan način skeniranjem QR koda. Također, tvoji ti prijatelji na identičan način mogu uplatiti novac bez naplate.

U stisci s obvezama, a praznog želudca, u aplikaciji pronađi sebi najbližu menzu, brže i bolje pojedi svoj ručak, a uvijek možeš počastiti i svog kolegu ili kolegicu.

Preuzmi svoju aplikaciju putem poveznice WeaPay.hr ili skeniraj QR kod :)

weapay qr

Popis restorana u kojima je trenutno uvedena usluga:

•  Restoran RGNF-PBF (fast food pizzeria)
  •  Restoran Medicinskog fakulteta (linija 1)
  •  Restoran Savska (Express linija 2 i 3)
  •  Restoran Agronomija i šumarski fakultet (brza linija)
  •  Restoran Veterinarski fakultet (linija 1)
  •  Restoran NSK (linija)
  •  Restoran TVZ (linija)
  •  Restoran Ekonomski fakultet (Fast food KEF 1).

Usluga uskoro dolazi i u ostale restorane SC-a.