Novčana potpora Ministarstva znanosti i obrazovanja RH za podmirenje dijela troškova prijevoza za redovite studente s invaliditetom u ak. god. 2021./2022.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH objavilo je Odluku i obrazac Zahtjeva za ostvarivanje prava na novčanu potporu za podmirenje dijela troškova prijevoza za redovite studente s invaliditetom za akademsku godinu 2021./2022.

Informacije o načinu i uvjetima ostvarivanja ovoga prava kao i dokumentacija dostupni su na mrežnoj stranici Ministarstva: mzo.gov.hr

Za sva dodatna objašnjenja studenti mogu poslati upit na službenu e-adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili kontaktirati telefonom: 01/4594-228; 01/4594-370.