Uvodno predavanje za studente prve godine redovitih preddiplomskih studija u ak. god. 2021./2022.

Poštovane studentice i studenti prve godine redovitih preddiplomskih studija, drage brucošice i dragi brucoši,

uvodno predavanje održat će se u petak, 1. listopada 2021. godine u dvorani PLITVICE u Nastavno-kliničkom centru Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, (Kampus Borongaj) prema sljedećem rasporedu:

Vrijeme (sati)            Studij

8:30                             Logopedija

10:00                           Rehabilitacija

11:30                           Socijalna pedagogija

Predavanje uključuje:

• pozdravnu riječ -  prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju  ERF-a,
  • informacije Studentskog zbora ERF-a
  • predstavljanje Sveučilišnog računskog centra i aktivnosti Centra,
  • informacije o studiranju osoba s invaliditetom - koordinatorica za studente s invaliditetom,
  • pregled aktivnosti vezanih uz tjelesnu i zdravstvenu kulturu studenata
  • podjelu studentskih iskaznica (x-ice)

Veselimo se vašem dolasku i želimo uspješno studiranje.

Nastava će za sve redovite preddiplomske studije početi u ponedjeljak, 4. listopada 2021. godine na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Raspored nastave za zimski semestar ak. god. 2021./2022. bit će dostupan na mrežnoj stranici ERF-a do početka akademske godine.