Svečane promocije sveučilišnih magistri i magistara Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta 10. srpnja 2021.

Svečane promocije sveučilišnih magistri i magistara edukacijske rehabilitacije, logopedije i socijalne pedagogije koji su završili diplomski studij od 11. prosinca 2019. do 5. svibnja 2021. godine održat će se na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (ispred ili iza zgrade Fakulteta) u subotu, 10. srpnja 2021. godine u 9:00, 10:30, 12:00 i 13:30 sati.

U slučaju nepovoljnih vremenskih prilika (kiša) promocije će se održati u dvorani Zagreb, bez publike.

Ljubazno Vas molimo da na svečanu promociju dođete najkasnije pola sata ranije kako bismo imali dovoljno vremena za pripremu svečanosti.

Sveučilišne magistre i sveučilišni magistri koji ne pristupe svečanoj promociji mogu svoje diplome preuzeti od 12. srpnja 2021. godine (ponedjeljak) u Referadi za preddiplomske i diplomske studije (uz obaveznu prethodnu najavu na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na broj telefona 01/0245-7532).