Cijepljenje studenata protiv bolesti COVID-19

Sveučilište u Zagrebu u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar organizira cijepljenje studenata protiv bolesti COVID-19.

Pozivamo zainteresirane studente ERF-a da se prijave za cijepljenje protiv bolesti COVID-19 do petka, 21. svibnja 2021. do 12 sati slanjem sljedećih osobnih podataka putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. :

1. Ime i prezime
  2. OIB
  3. Datum rođenja
  4. MBO (matični broj osigurane osobe u obveznom zdravstvenom osiguranju)
  5. Broj mobitela
  6. Adresa e-pošte

Prijaviti se mogu svi studenti Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta neovisno o razini studija te redovitom ili izvanrednom statusu studenta kao i studenti na razmjeni (Erasmus i dr.).

Prijavom iskazujete interes za cijepljenje i davanjem svojih osobnih podataka dajete dozvolu da se dostavljeni osobni podaci koriste u svrhu cijepljenja protiv bolesti COVID-19.