COVID-19: Nastava na redovitim preddiplomskim i diplomskim studijima od 24. studenoga do 7. prosinca 2020.

Zbog pogoršanja epidemiološke situacije sva nastava na redovitim preddiplomskim i diplomskim studijima održavat će se na daljinu u razdoblju od 24. studenoga do 7. prosinca 2020. godine.

U navedenom razdoblju predviđeni kolokviji/ispiti odžavat će se uživo ili prema dogovoru s predmetnim nastavnikom.

Mole se studenti koji sumnjaju na mogućnost zaraze ili imaju simptome zaraze da smanje kontakte i aktivnosti do daljnjega, te da o tome odmah obavijeste svog nadležnog liječnika.

Podsjećamo sve studente kojima je potvrđena zaraza koronavirusom ili im je određena mjera samoizolacije da su o tome dužni obavijestiti prodekana za studije i studente Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .