Javni poziv za formiranje Odbora za organizaciju studentskog kongresa 2021. godine - ERFUSS '21

Studentski zbor Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu poziva sve zainteresirane studente Fakulteta da se uključe u organizaciju Studentskog kongresa ERFUSS koji će se održati krajem travnja iduće godine. U organizaciji Kongresa sudjelovat će studenti svih studija ERF-a i poticati multidisciplinarnost te znanstveno-istraživački rad.

Što se očekuje od studenta?

• potpuna uključenost u projekt (od uključivanja u odbor do kraja projekta)
  • timski rad, snalažljivost, motivacija, komunikativnost, posvećenost

Zašto bi se trebao/la prijaviti?

• odlična prilika za stjecanje iskustva korisnog u budućem radu
  • nova poznanstva
  • prilika za napraviti promjenu
  • razvijanje soft skills vještina
  • potvrda o sudjelovanju u organizaciji Kongresa

Molimo sve zainteresirane studente da ispunjenu prijavnicu pošalju na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. s naznakom "PRIJAVA ZA ORGANIZACIJU" najkasnije do 10. studenog 2020. godine.

Studentski zbor Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta