COVID-19: Promjena u održavanju nastave u zimskom semestru ak. god. 2020./2021. za studente 3. godine preddiplomskog studija Rehabilitacija

Obavještavaju se studenti 3. godine preddiplomskog studija Rehabilitacija da će se nastava za Grupu A, zbog potvrđene zaraze koronavirusom SARSCoV2 unutar grupe, održavati prema ažuriranom rasporedu.

Mole se studenti da smanje kontakte i aktivnosti do daljnjega, te da o pojavi simptoma odmah obavijeste svog nadležnog liječnika.

Podsjećamo studente kojima je potvrđena zaraza koronavirusom ili im je odrđene mjera samoizolacije da su o tome dužni obavijestiti prodekana za studije i studente Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .