Program mentoriranja za brucoše logopedije 'Kolega, pomozi!'

Dragi brucoši, udruga studenata logopedije Logomotiva vam želi dobrodošlicu na ERF!
Kako bi preživjeli prve fakultetske dane bez stresa, upoznali kolege sa starijih godina i saznali sve što vas zanima o studiranju logopedije pozivamo vas da se učlanite u Logomotivu i prijavite na program mentoriranja brucoša, 'Kolega, pomozi!'. Projekt je u skladu s jednim od glavnih ciljeva djelovanja Udruge Logomotiva, a to je jačanje međugeneracijske suradnje studenata logopedije.  Mentorstvo među generacijama zapravo već godinama neslužbeno postoji i na taj su način stvorena mnoga prijateljstva. I naše generacije su uvijek najbolje savjete za učenje, biranje izbornih kolegija, ali i preporuke mjesta za kavu ili izlaske dobivale od starijih kolega. Pozivamo sve naše kolege s prve godine da se učlane u Logomotivu, prijave za dodjelu mentora i postanu jedan od vagončića naše Udruge!
Logomotiva