Raspored nastave za redovite preddiplomske i diplomske studije u zimskom semestru ak. god. 2020./2021.

Sukladno Preporukama za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 HZJZ-a od 31. kolovoza 2020. godine, nastava će se na redovitim preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijima Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u zimskom semestru ak. god. 2020./2021. izvoditi kumulativno, na „klasični“ način. Izborni predmeti izvodit će se u zadnjih pet tjedana zimskog semestra ak. god. 2020./2021.

Nastava će za studente redovitih preddiplomskih i diplomskih studija početi u ponedjeljak, 5. listopada 2020. godine.

U nastavku su dostupni rasporedi nastave za redovite preddiplomske i diplomske studije za zimski semestar ak. god. 2020./2021.:

Studenti će naknadno biti obaviješteni o raspodijeli po grupama (grupa A i grupa B) za svaku godinu studija putem zajedničkih e-mail adresa.