HSM informatika dodjeljuje dvije stipendije za mlade s invaliditetom

Tokom prve polovice ove godine, HSM informatika je pružila financijsku i materijalnu pomoć organizacijama i pojedincima pogođenima posljedicama pandemije u Hrvatskoj i Srbiji te potresa u Zagrebu, kao i poduprli nekoliko humanitarnih udruga i organizacija u društveno odgovornim projektima.

U nastavku godine, a sukladno ciljevima programa društvene odgovornosti, HSM informatika je odlučila poduprijeti mlade s invaliditetom, kako bi zajedno pridonijeli promjenama na bolje i pomogli osigurati kvalitetno obrazovanje, stvarajući pritom društvo jednakih mogućnosti.

HSM informatika odlučila je pokrenuti natječaj putem kojeg dodjeljuje dvije učeničke odnosno studentske stipendije u iznosu od 1.500 kn za mlade osobe s invaliditetom u trajanju od godinu dana. Natječaj je otvoren od 7.9. do 20.9., a detaljnije informacije dostupne su na sljedećoj poveznici: www.hsm360.com